Zobrazit raději v prohlížeči.

OnePage
12
2019

TO NEJLEPŠÍ
NA KANÁLE 
FILMBOX!

Filmové tipy na prosinec

Vítejte u prosincového newsletteru FILMBOX.  I tento měsíc se můžete těšit na zajímavé filmové novinky a české trháky.

Připravili jsme pro vás i trailery nebo bannery. K fotkám jednotlivých filmů se dostane kliknutím na obrázek. Veškeré materiály jsou Vám k dispozici a budeme rádi, když je využijete k propagaci zmíněných snímků.

Rádi bychom vás též upozornili na možnost ovlivnit vysílaný program na kanále FilmBox ve středu 18. prosince od 21:50. Na adrese www.sledujfilmbox.cz/#filmnaprani můžete hlasovat pro jeden ze tří filmů. V nabídce jsou filmy:  Dopisy pro Julii, Pětiboj a Kniha krve.

V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Team FilmBox

MERCY
pátek 13.12. od 20:00

DRAMA

 
 
 

Režie: James Marsh
Hrají: Colin Firth, Rachel Weisz, David Thewlis, Jonathan Bailey, Adrian Schiller

Film podle pravdivé události vypráví o britském podnikateli Donaldu Crowhurstovi, který se rozhodl opustit svůj podnik, ženu a tři děti, aby se na amatérské jachtě pokusil obeplout zeměkouli. Čím dál náročnější cestu doprovází finanční komplikace a krutý boj s přírodními živly, na které Donaldovy schopnosti nestačí.

MŮJ SOUSED ZABIJÁK
sobota 14.12. od 20:00

KOMEDIE / KRIMI

 
 

Režie: Jonathan Lynn
Hrají: Bruce Willis, Matthew Perry, Rosanna Arquette, Michael Clarke Duncan


Nicholas Oseransky zvaný Oz pracuje jako dentista v Torontu a jediné, co chce, je splatit dluhy po zemřelém tchánovi a rozvést se se svojí ženou. Když se do vedlejšího domu nastěhuje nový soused Jimmy Jones, Oz v něm brzy pozná nájemného vraha. Kupodivu se oba muži spřátelí, Ozova manželka a tchyně ale chtějí, aby Oz Jimma udal nepřátelům, kteří na něj vypsali tučnou finanční odměnu.

TALENTOVANÝ PAN RIPLEY
neděle 15.12. od 20:00

DRAMA / THRILLER

 
 

Režie: Anthony Minghella
Hrají: Matt Damon, Gwyneth Paltrow, Jude Law, Cate Blanchett, Philip Seymour Hoffman

Tom Ripley, toaletář na Manhattanu, si půjčí princetonské sako, aby zahrál na klavír na jedné garden party. Když se s ním dá do řeči bohatý otec jednoho absolventa Princetonu, Tom předstírá, že jeho syna zná, a brzy dostane nabídku 1000 dolarů na cestu do Itálie, aby přesvědčil Dickieho Greenleafa k návratu domů. V Itálii se Tom na Dickieho nalepí. Předstírá lásku k jazzu a chová homoerotické naděje, zatímco se topí v luxusu. Kromě lhaní patří k Tomově nadání imitování a podvody, takže když má důvěřivý Dickie Toma dost a propustí ho, protože je nudný, udělá Tom všechno pro to, aby si Greenleafova privilegia přisvojil. 

HLEDÁNÍ ZEMĚ NEZEMĚ
pátek 20.12. od 20:00

RODINNÝ

 
 
 

Režie: Marc Forster
Hrají: Johnny Depp, Kate Winslet, Julie Christie, Radha Mitchell, Dustin Hoffman

Londýn 1904, film sleduje tvůrčí cestu J. M. Barrieho ke ztvárnění Petera Pana, od jeho první inspirace až po samotnou premiéru filmu v Duke of York‘s Theater – noc, která změní nejen Barrieho osobní život, ale také životy všech lidí kolem něj. Scénář Davida Maggeho je založen na hře Allena Kneea The Man Who Was Peter Pan.

KRAKONOŠ A LYŽNÍCI
pondělí 23.12. od 20:00

KOMEDIE / RODINNÝ

 
 

Režie: Věra Plívová-Šimková
Hrají: Karel Heřmánek, Milan Padalík, Jan Kreidl, Viktor Král, Vanda Krňanská, Ondřej Havelka

Film Krakonoš a lyžníci je rozmarným příběhem o lidech z hor, navazující na legendy a pohádky tohoto kraje a přibližující í kořeny, z nichž vznikaly – těžké životy obyvatel Krkonoš. Na počátku minulého století byla přivezena do těchto hor novinka – lyže. A právě kolem lyží se točí půvabné vypravění, jehož hlavními hrdiny jsou dva malí kluci a jejich přítel, proslulý pašerák, který má v dětské fantazii všechny vlastnosti pána hor, Krakonoše.

FILM NA PŘÁNÍ
středa 18.12. od 21:50

???

 
 
 

Režie: ???
Hrají: ???

Chcete nám pomoct naplánovat program? Nyní můžete! Hlasujte na www.sledujfilmbox.cz/#filmnaprani a ovlivněte, co se bude vysílat ve středu 18. prosince od 21:50.

SMÍM PROSIT?
úterý 24.12. od 20:00

DRAMA / ROMANTICKÝ

 
 
 

Režie: Peter Chelsom
Hrají: Richard Gere, Jennifer Lopez, Susan Sarandon, Lisa Ann Walter, Stanley Tucci

John Clark je úspěšný právník, má okouzlující manželku a milující rodinu. Přesto mu něco chybí. Při své každodenní cestě do práce míjí okna tanečního studia a v nich vidí krásnou učitelku tance. Jednoho dne se odhodlá a zapíše se do kurzů tance. Ovládne ho kouzlo mladé lektorky, nebo propadne jiné vášni – tanci?

ROBIN HOOD: KRÁL ZBOJNÍKŮ
středa 25.12. od 20:00

AKČNÍ

 
 

Režie: Kevin Reynolds
Hrají: Kevin Costner, Morgan Freeman, Mary Elizabeth Mastrantonio, Christian Slater

Robin z Locksley se zúčastnil v roce 1194 s králem Richardem Lví srdce křížové výpravy, unikl z maurského zajetí v Jeruzalémě a s černochem Azeemem, který mu věrně stojí po boku, se vrací do Anglie. V Nottinghamu se dozvídá, že byl jeho otec zavražděn, protože se odmítl přidat na stranu šerifa z Nottinghamu proti králi Richardovi. Nešťastný Robin i jeho přítel naleznou útočiště v Sherwoodském lese, který ovládají zbojníci, vedení Malým Johnem a Willem Scarlettem. Robin se rozhodne pomstít otce a chránit zubožený lid před šerifovými krutostmi, a tak se stane vůdcem rozrůstající se bandy.

ÚTĚK Z ALCATRAZU
neděle 29.12. od 20:00

DRAMA / THRILLER

 
 

Režie: Don Siegel
Hrají: Clint Eastwood, Patrick McGoohan, Roberts Blossom, Jack Thibeau, Fred Ward

Frank Morris utekl už z několika vězení a nyní je odvezen do nejobávanějšího a nejlépe hlídaného vězení, na Alcatraz. Toto vězení je stará nedobytná pevnost na skalnatém ostrově, obklopená mořem. Brzy po příjezdu začne Frankovi docházet, na jaké místo se dostal. Zavolá si ho k sobě ředitel věznice, aby mu vysvětlil, jaká má nebo spíše nemá práva: Může mluvit, pracovat a může mít dvakrát měsíčně návštěvu. Frank se postupně seznamuje s ostatními vězni, od chvíle, kdy poznal Alcatraz, myslí na útěk a začíná se chystat na jeho realizaci. Připojí se k němu další tři vězňové a po důkladné přípravě se společně vydají na cestu za svobodou.

SESTŘIČKY
pondělí 30.12. od 20:00

KOMEDIE / DRAMA

 
 
 

Režie: Karel Kachyňa
Hrají: Alena Mihulová, Jiřina Jirásková, Ondřej Vetchý, Oldřich Vízner, František Husák

Mladičká zdravotní sestra Marie Sahulová, „poslední panna na intru“, se rozhodne, že se stůj co stůj stane opravdovou ženou. Jenže má smůlu, vrátný ji přistihne s pacientem a ona musí za trest do zapadlé pohraniční vesničky. Její kolegyní se stane moudrá a zkušená žena zvaná Babi, která dívku svérázným způsobem zasvěcuje do života a vede ji po stezkách jeho strastí i krás. Mariin příběh se vine množstvím pestrých epizod, je zalidněn rázovitými postavičkami, jejichž život je otevřený „sestřičkám“ vždy důvěrněji než jiným lidem.

 
 

Jak přijímat FilmBox
u televizních operátorů

Kanály FilmBox můžete sledovat u všech dobrých operátorů na satelitu, kabelu i IPTV. Vyberte si vašeho operátora pro detailnější nabídku:

Zde prosím vložte vaši adresu a vás kontakt

Informujte adresáta o tom, proč e-mail dostal a jak se ocitl ve vašem mailing listu

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí.
Odhlásit se můžete zde