Zobrazit raději v prohlížeči.

OnePage
01
2021

TO NEJLEPŠÍ
NA PROGRAMU 
FILMBOX!

Filmové tipy na leden

Vítejte u lednového newsletteru FILMBOX.  I tento měsíc se můžete těšit na zajímavé filmové novinky a české trháky.

Rádi bychom vás též upozornili na možnost ovlivnit vysílaný program na kanále FilmBox ve středu 13. ledna od 21:45. Na adrese www.sledujfilmbox.cz/#filmnaprani můžete hlasovat pro jeden ze tří filmů. V nabídce jsou filmy: Baba na zabití, Blesk a nebo 11-11-11.

V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Team FilmBox

ZABIJÁK
neděle 10.1. od 22:05

AKČNÍ / KRIMI

 
 
 

Režie: Malik Bader
Hrají: Liam Hemsworth, Emory Cohen, Zlatko Buric, Diane Guerrero, Mike Moh, Suraj Sharma

Přivydělávat si praním špinavých peněz a obchodem s drogami a zároveň při bouračce ztratit paměť není právě dobrá kombinace. Své o tom ví Moe, který se snaží po ztrátě paměti vzpomenout, co má dělat s penězi a drogami, a hlavně jak se zbavit zkorumpovaných policajtů v zádech.

SKALPEL, PROSÍM
pondělí 11.1. od 20:00

DRAMA

 
 
 

Režie: Jiří Svoboda
Hrají: Miroslav Macháček, Jana Brejchová, Barbara Brylska, Jakub Zdeněk, Radoslav Brzobohatý

Film režiséra Jiřího Svobody patří k těm výjimečným dílům, jež jsou současně divácky atraktivní i umělecky pozoruhodné. Hlavní postavou příběhu je starý lékař, špičkový neurochirurg, stojící před náročnou a téměř beznadějnou operací malého pacienta Víti Uzla, jemuž všichni říkají Uzlík. Přestože jeho mozkový nádor označili lékaři za příliš pokročilý pro úspěšnou operaci, on se rozhodl operovat. Během pár hodin, které do operace zbývají, můžeme nahlédnout do profesorových vzpomínek, seznámit se s jeho minulostí, soukromím, ženou Jitkou a synem Ondřejem, prací na klinice, jeho spolupracovníky i pacienty.

NEČEKANÁ HROZBA
úterý 12.1. od 20:00

THRILLER

 
 

Režie: Uwe Boll
Hrají: Dominic Purcell, Ray Liotta, Michael Paré, Erin Karpluk, Don MacKay, Tyron Leitso


Čtyři teroristé maskovaní jako agenti tajné služby přepadnou a obsadí dům vdovy Ellen, která ztratila manžela ve válce. Její dům se nachází ve výhodné pozici pro snajpera, který se pokusí zavraždit prezidenta Spojených států během jeho návštěvy malého města Suddenly. Skupině vedené teroristou Baronem se podaří oklamat policejní složky v oblasti, až na policistu Toda Shawa, bývalého válečného hrdinu, který se však stal opilcem. Tod sloužil s Elleniným zesnulým manželem a v průběhu let se do vdovy zamiloval. Když ji navštíví, okamžitě začne podezřívat Barona z nekalých úmyslů a je mu jasné, že tento muž v obleku vládního agenta je velmi nebezpečný. Nikdo mu ale nevěří, vždyť kdo by poslouchal výmysly opilce. Todovi se podaří jednoho Baronova komplice zabít, ale chytí ho a zavřou do vězení. Ellen pochopí, že už nemůže čekat na pomoc zvenčí. Zůstala sama a musí zmobilizovat všechny své síly v boji s Baronovou skupinou. Podaří se jí vymyslet způsob, jak zachránit svou rodinu a zabránit teroristům zavraždit hlavu státu?

FILM NA PŘÁNÍ
středa 13.1. od 21:45

???

 
 
 

Režie: ???
Hrají: ???

Chcete nám pomoct naplánovat program? Nyní můžete! Hlasujte na www.sledujfilmbox.cz/#filmnaprani a ovlivněte, co se bude vysílat ve středu 13. ledna od 21:45.

VRAŽDA V HOTELU EXCELSIOR
pondělí 18.1. od 20:00

KRIMI / KOMEDIE

 
 
 

Režie: Jiří Sequens st.
Hrají: Jaroslav Marvan, Josef Bláha, Josef Vinklář, František Filipovský, Zdeněk Řehoř

V krimikomedii z prostředí luxusního hotelu mají inspektor Brůžek a rada Vacátko plné ruce práce. Kdo zabil lahví od koňaku paní Danu? Byl to tajemný perský diplomat, ubytovaní manželé Matoušovy, klavírista Kroft, nebo snad číšník Pepi? A proč ředitel Arne Hnízdo chtěl nenápadně uklidit střepy z vražedné lahve? Podezřelí z vraždy jsou všichni do jednoho.

BLACKJACK
sobota 23.1. od 20:00

AKČNÍ / THRILLER

 
 
 

Režie: John Woo
Hrají: Dolph Lundgren, Kate Vernon, Phillip MacKenzie, Kam Heskin, Fred Williamson

Devítiletá Casey je dcerou majitele kasina, který se zapletl s mafiánem. Věci se však nevyvíjejí dobrým směrem. Aby malou Casey ochránil před nebezpečím, obrátí se na dávného přítele Jacka Devlina. Bývalý speciální agent se živí jako osobní strážce, a když na Casey mafie zaútočí, skutečně se mu podaří ji zachránit. Oslepující světelný granát na něm však zanechá specifické následky. I přesto se Jack pouští do nového úkolu - ochránit modelku Cinder před posedlým útočníkem.

LÁSKA V INDII
neděle 24.1. od 12:10

KOMEDIE / ROMANTICKÝ

 
 

Režie: Arnauld Mercadier
Hrají: Lucie Lucas, Rayane Bensetti, Cécile Rebboah, Xavier Robic, Frankie Wallach

Pařížský pár Anne a Francois se rozhodnou pro svatbu v pohádkovém indickém stylu. Oba vyráží na svou svatbu do Indie samostatně, Anne navíc veze urnu s popelem ženichovy matky, aby ho v Indii mohli rozptýlit. Po cestě však urnu ztrácí a uprostřed neznámé země neví, kudy kam. Pomoc v podobě okouzlujícího indického mladíka Raviho na sebe nenechává dlouho čekat, a následné romantické dobrodružství dá Anniným citům pořádně zabrat. Skutečně má na svou vlastní svatbu s Francoisem dorazit?

ŠPINAVÉ SPIKNUTÍ
úterý 26.1. od 20:00

THRILLER

 
 
 

Režie: Kasper Barfoed
Hrají: Nikolaj Lie Kaas, Ulf Pilgaard, Laura Christensen, Tuva Novotny, David Dencik

Mladý nadějný obhájce Jonas se probouzí s těžkou kocovinou a mrtvou ženou ležící v koupelně. Z videozáznamu se dozvídá, že se ocitl v pasti vyděračů, kteří na něj chtějí vraždu hodit. Na povrch vylézají i další okolnosti spojené s nedávnou smrtí Jonasova otce. Nic totiž není takové, jaké se na první pohled zdá. Skončí Jonas skutečně za mřížemi jako odsouzený vrah?

6. BATALION
čtvrtek 28.1. od 20:00

VÁLEČNÝ / AKČNÍ

 
 
 

Režie: John Dahl
Hrají: Benjamin Bratt, James Franco, Connie Nielsen, Marton Csokas, Joseph Fiennes

Film podle pravdivého příběhu ukazuje vznik elitního 6. praporu, který se v roce 1945 vydává na záchrannou misi. Jejím cílem je osvobodit z japonského zajateckého tábora Cabanatuan přes 500 amerických vojáků. Pětidenní mise se i díky pomoci filipínských partizánů a domácího odboje stala jednou z největších amerických záchranných akcí.

VRAŤ SE DO HROBU
sobota 30.1. od 16:05

KOMEDIE

 
 
 

Režie: Milan Šteindler
Hrají: Milan Šteindler, Dana Batulková, Klára Pollertová-Trojanová, Kryštof Koláček

Sociolog Víťa Jakoubek konečně dostane pořádný výzkumný úkol: zblízka pozorovat maturující mládež. Zakřiknutý třicátník tak musí začít předstírat, že je rozevlátý teenager… Kultovní komedie ani s časem nestárne a představuje originální výpověď o Československu konce osmdesátých let, kdy se hroutil komunismus.

 
 

Jak přijímat FilmBox
u televizních operátorů

Kanály FilmBox můžete sledovat u všech dobrých operátorů na satelitu, kabelu i IPTV. Vyberte si vašeho operátora pro detailnější nabídku:

Zde prosím vložte vaši adresu a vás kontakt

Informujte adresáta o tom, proč e-mail dostal a jak se ocitl ve vašem mailing listu

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí.
Odhlásit se můžete zde