Zobrazit raději v prohlížeči.

OnePage
01
2020

TO NEJLEPŠÍ
NA KANÁLE 
FILMBOX!

Filmové tipy na leden

Vítejte u lednového newsletteru FILMBOX.  I tento měsíc se můžete těšit na zajímavé filmové novinky a české trháky.

Připravili jsme pro vás i trailery nebo bannery. K fotkám jednotlivých filmů se dostane kliknutím na obrázek. Veškeré materiály jsou Vám k dispozici a budeme rádi, když je využijete k propagaci zmíněných snímků.

Rádi bychom vás též upozornili na možnost ovlivnit vysílaný program na kanále FilmBox ve středu 15. ledna od 22:00. Na adrese www.sledujfilmbox.cz/#filmnaprani můžete hlasovat pro jeden ze tří filmů. V nabídce jsou filmy:  Starsky & Hutch, Kickboxer a Tam, kde jsem nikdy nebyl.

V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Team FilmBox

PŘEŽÍT
pátek 3.1. od 21:55

ŽIVOTOPISNÝ / DRAMA

 
 

Režie: Frank Marshall
Hrají: Ethan Hawke, Vincent Spano, Josh Hamilton, Bruce Ramsay, John Haymes Newton

Neuvěřitelný příběh začal 13. října 1972, kdy se při přeletu And zřítilo letadlo se členy ragbyového týmu z Montevidea a jejich rodinnými příslušníky. Ty, kteří přežili, čekalo v extrémních vysokohorských podmínkách skutečné peklo. Museli bojovat s krutým mrazem, hladem, bolestí a poté, co se z rádia dověděli, že pátrání bylo zastaveno a oni byli prohlášeni za mrtvé, také s naprostou beznadějí. Na pokraji smrti hladem se nakonec odhodlali živit těly svých zemřelých druhů, a když se počasí stalo přijatelným, vydala se skupinka nejsilnějších na nebezpečnou cestu k lidem, aby přivolali pomoc pro ostatní. Záchrany se tak nakonec po neuvěřitelných deseti týdnech utrpení dočkalo šestnáct trosečníků.

JAKO VODA NA ČOKOLÁDU
pátek 3.1. od 20:00

DRAMA / ROMANTICKÝ

 
 

Režie: Alfonso Arau
Hrají: Marco Leonardi, Lumi Cavazos, Margarita Isabel, Andrés García Jr., Arcelia Ramírez

Mezinárodně uznávané mexické drama, nominované na Zlatý glóbus a cenu Goya, zachycuje milostný příběh Pedra a Tity, kteří mají krátce před svatbou. Z té však na poslední chvíli sejde, protože Tita se musí začít starat o svou starou matku, jež jejich sňatku nepřeje. Pedro proto požádá o ruku dívčinu sestru, ale jen proto, aby mohl být své lásce nablízku…

ŽENY V BALÍKU
sobota 4.1. od 20:00

KOMEDIE

 
 
 

Režie: Callie Khouri
Hrají: Diane Keaton, Queen Latifah, Katie Holmes, Ted Danson, Adam Rothenberg

Bridget, Nina a Jackie se rozhodnou zlepšit svoji finanční situaci. Legálně to asi nepůjde, tak proč si něco nevzít v bance, kde se likvidují staré peníze? Jim staré peníze nevadí. Peníze jako peníze, ne?

RITUÁL
pátek 10.1. od 22:30

DRAMA / THRILLER

 
 

Režie: Neil LaBute
Hrají: Nicolas Cage, Ellen Burstyn, Kate Beahan, Frances Conroy, Molly Parker

Detektiv Edward dostává druhou šanci poté, co se mu před lety nepodařilo při automobilové nehodě zachránit matku s dítětem. Jeho expřítelkyně Willow ho požádá o pomoc najít svou ztracenou dceru Rowan. Detektiv se vydává na malý ostrov v Pacifiku, kde Willow s Rowan žily v malé komunitě. Ta se řídí starými pohanskými zvyky a její členové popírají, že by zde Rowan někdy žila a pokud ano, tak je určitě mrtvá. Edward se zaplétá do sítě starodávných tradic a tajemství a čím víc se blíží k nalezení malé holčičky, tím víc se přibližuje k něčemu o čem je zakázané mluvit… k rituálu.

FALCON RISING
čtvrtek 16.1. od 21:55

AKČNÍ / DOBRODRUŽNÝ

 
 
 

Režie: Ernie Barbarash
Hrají: Michael Jai White, Neal McDonough, Lateef Crowder, Millie Ruperto, Laila Ali

Bývalý mariňák John „Falcon" Champan se snaží vyrovnat s realitou a post-traumatickým stresovým syndromem, který ho nutí k alkoholu a destrukci. Když se dozví o únosu své sestry, zahazuje láhev alkoholu a namíří svoje svoje bojové schopnosti a temné stránky k tomu, aby ji vypátral a zachránil. Cesta ho zavede až k únoscům do Sao Paula.

FILM NA PŘÁNÍ
středa 15.1. od 22:00

???

 
 
 

Režie: ???
Hrají: ???

Chcete nám pomoct naplánovat program? Nyní můžete! Hlasujte na www.sledujfilmbox.cz/#filmnaprani a ovlivněte, co se bude vysílat ve středu 15. ledna od 22:00.

EXISTENZ
pátek 17.1. od 22:20

AKČNÍ / SCI-FI

 
 
 

Režie: David Cronenberg
Hrají: Jennifer Jason Leigh, Jude Law, Ian Holm, Willem Dafoe, Don McKellar

JJedna z nejlepších programátorek počítačových her Allegra testuje novou hru ve virtuální realitě. Na začátku je napadena fanatickým zabijákem, který používá podivnou organickou zbraň. S pomocí přítele Teda se jí podaří uniknout a ten s ní zůstává jako její ochránce. Přistroj, ve kterém je uložena jediná verze programu eXistenZ je poškozen a tak Allegra přesvědčuje Teda, aby si nechal zavést port přímo do svého vlastního těla a mohli tak pokračovat ve hře. Události směřují k rozhodujícímu souboji, ve kterém se dvojice dostává do podivného nebezpečí a již není schopna rozpoznat, kde je hranice mezi skutečností a virtuální realitou.

NÁVRAT BLBÝHO A BLBĚJŠÍHO
sobota 18.1. od 20:00

KOMEDIE

 
 

Režie: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Hrají: Jim Carrey, Jeff Daniels, Laurie Holden, Kathleen Turner, Bill Murray

Když se Harry, který nutně potřebuje novou ledvinu, dozví o existenci své dcery, rozhodne se ji stůj co stůj najít a požádat o pomoc. Na cestu křížem krážem Amerikou se ovšem může vydat pouze ve společnosti svého nerozlučného kámoše Lloyda. Problém je, že Lloyd je už dvacet let v kómatu v ústavu pro duševně choré, kde se ocitl po odmítnutí krásné Mary z prvního dílu.

ZA BRANAMI PEKLA
neděle 19.1. od 20:00

KOMEDIE / KRIMI

 
 

Režie: Vondie Curtis-Hall
Hrají: Tupac Shakur, Tim Roth, Vondie Curtis-Hall, Thandie Newton, Charles Fleischer

Přátelé Spoon a Stretch se rozhodnou přestat s drogami poté, co se jejich přítelkyně Cookie na Silvestra předávkuje a skončí v nemocnici. Rozumné předsevzetí však brzy narazí na byrokratické překážky. Mladící pochopí, že dostat se do odvykacího programu vůbec nebude snadné. Nicméně podstupují zdlouhavou cestu od jedné přepážky ke druhé a zkoušejí všechno možné. Ocitají se však v začarovaném kruhu. Ještě ke všemu je začne pronásledovat bohatý překupník se svým zabijákem...

KONTRAKT
neděle 26.1. od 20:00

KRIMI / THRILLER

 
 

Režie: Bruce Beresford
Hrají: Morgan Freeman, John Cusack, Jamie Anderson, Alice Krige, Megan Dodds

Otec a dospívající syn se snaží vyrovnat se ztrátou matky a překonat vzájemné odcizení. Vyrazí proto na společnou cestu do přírody. Místo přírodní harmonie ale objeví v řece tonoucího šerifa a jeho vězně, kterého měl policista převézt. Vzápětí zjistí, že vězeň je šéf skupiny zabijáků, která se ho snaží vysvobodit. Nevinný výlet se tak mění v boj o život.

 
 

Jak přijímat FilmBox
u televizních operátorů

Kanály FilmBox můžete sledovat u všech dobrých operátorů na satelitu, kabelu i IPTV. Vyberte si vašeho operátora pro detailnější nabídku:

Zde prosím vložte vaši adresu a vás kontakt

Informujte adresáta o tom, proč e-mail dostal a jak se ocitl ve vašem mailing listu

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí.
Odhlásit se můžete zde