Zobrazit raději v prohlížeči.

OnePage
02
2020

TO NEJLEPŠÍ
NA KANÁLE 
FILMBOX!

Filmové tipy na únor

Vítejte u únorového newsletteru FILMBOX.  I tento měsíc se můžete těšit na zajímavé filmové novinky a české trháky.

Připravili jsme pro vás i trailery nebo bannery. K fotkám jednotlivých filmů se dostane kliknutím na obrázek. Veškeré materiály jsou Vám k dispozici a budeme rádi, když je využijete k propagaci zmíněných snímků.

Rádi bychom vás též upozornili na možnost ovlivnit vysílaný program na kanále FilmBox ve středu 19. února od 21:50. Na adrese www.sledujfilmbox.cz/#filmnaprani můžete hlasovat pro jeden ze tří filmů. V nabídce jsou filmy: Uloupená srdce, Highlander: Zúčtování, Krvavé Ulice.

V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Team FilmBox

HELLBOY
sobota 1.2. od 20:00

AKČNÍ / DOBRODRUŽNÝ

 
 

Režie: Guillermo del Toro
Hrají: Ron Perlman, Selma Blair, Jeffrey Tambor, Karel Roden, Rupert Evans

Komiksový příběh o monstru, které se narodilo v roce 1944 a jehož sílu chtěly využít nacistické temné síly, se odehrává v současnosti. Z malého chlapce s rohy vyrostl Hellboy, který žije utajen v Úřadu pro výzkum paranormálních jevů. Když se na Zemi objeví vraždící příšera, jež se po zabití sama znovu naklonuje, je jasné, že zlo z nedávné minulosti se vrací zpět. A Hellboy proti němu bude bojovat.

PANELSTORY ANEB JAK SE RODÍ SÍDLIŠTĚ
pondělí 3.2. od 20:00

KOMEDIE

 
 
 

Režie: Věra Chytilová
Hrají: Lukáš Bech, Antonín Vaňha, Eva Kačírková, Alena Rýcová

Satirická komedie Věry Chytilové ze 70. let zachycuje život lidí na sotva dostavěném pražském sídlišti. Místo chodníků je v ulicích bláto, v němž se brodí davy vzájemně odcizených, často sobeckých a lhostejných lidí. Ztracený děda uprostřed neoznačených ulic, uprchlý předškolák Pepíček nebo těhotná dívka Soňa jsou jen několika postavami, jejichž drobné sídlištní příběhy film přináší.

BLBEC K VEČEŘI
středa 5.2. od 20:00

KOMEDIE

 
 
 

Režie: Jay Roach
Hrají: Steve Carell, Paul Rudd, Zach Galifianakis, Jemaine Clement

Tim má konečně slíbené povýšení, musí ale dorazit na večeři se šéfem. Večerní program má svérázná pravidla: všichni hosté s sebou musejí přivést co největšího hlupáka. I když je Timova přítelkyně proti, Tim vezme na večeři Barryho, jednoduchého muže, jehož vášní je vycpávání myší. Všechno se ovšem nevyvíjí tak, jak si Tim představoval.

„JÁ TO TEDY BERU, ŠÉFE...!“
pondělí 10.2. od 20:00

KOMEDIE

 
 
 

Režie: Petr Schulhoff
Hrají: Luděk Sobota, Petr Nárožný, Iva Janžurová, Míla Myslíková, Alena Vránová,

Náboráři Láďa Pitras a Oto Vacák se pomocí svérázné metody snaží získat do podniku nové pracovníky. Nejdřív si o potenciálních zaměstnancích shromáždí choulostivé  informace a poté je s nimi zatlačí do kouta. Časem se ale metoda vymstí i náborářům samotným.

JEDEN DEN
pátek 14.2. od 20:00

ROMANTICKÝ / DRAMA

 
 

Režie: Lone Scherfig
Hrají: Anne Hathaway, Jim Sturgess, Patricia Clarkson, Romola Garai

Emma a Dexter spolu udržují netradiční přátelství. Od prvního seznámení na univerzitním večírku se i přes vzájemné sympatie setkávají vždy jen jeden den v roce, aby si společně vyprávěli o svých životech,  láskách i problémech. Život plyne a oba i po dvaceti letech stále hledají štěstí a tu pravou lásku. V jejich přátelství je přitom stále ta neopakovatelná energie, po které oba celý život touží. Uvědomí si to včas?

FILM NA PŘÁNÍ
středa 19.2. od 21:50

???

 
 
 

Režie: ???
Hrají: ???

Chcete nám pomoct naplánovat program? Nyní můžete! Hlasujte na www.sledujfilmbox.cz/#filmnaprani a ovlivněte, co se bude vysílat ve středu 19. února od 21:50.

NABOŘ A UJEĎ
pátek 21.2. od 20:00

AKČNÍ / KOMEDIE

 
 

Režie: David Palmer, Dax Shepard
Hrají: Dax Shepard, Kristen Bell, Michael Rosenbaum, Bradley Cooper

Hlavním hrdinou bláznivé road movie plné divokých automobilových honiček je polepšený zločinec Charles. V rámci programu pro ochranu svědků se skrývá v malém jihokalifornském městě, kde chce vést spořádaný život. Když má svou životní lásku Anii odvézt na důležitý pohovor do Los Angeles, dostane se na ránu přímo svým bývalým komplicům, které kdysi ve vlastním zájmu udal. 

JACKIE BROWNOVÁ
sobota 22.2. od 20:00

KRIMI / DRAMA

 
 
 

Režie: Quentin Tarantino
Hrají: Pam Grier, Samuel L. Jackson, Robert Forster, Bridget Fonda

K práci letušky si Jackie Brown přivydělává ještě menší „brigádou", pašováním špinavých peněz drogového dealera. Vše klape jen do doby, než ji dopadnou dva policejní agenti. Jackie si přesto troufne na odvážný kousek: rafinovaným podrazem se chce zbavit policistů, pašeráckého bosse a ještě získat milionový balík. 

LÁSKA A CITRÓNY
pátek 28.2. od 20:00

ROMANTICKÝ

 
 

Režie: Teresa Fabik
Hrají: Rakel Wärmländer, Dan Ekborg, Josephine Bornebusch

Švédský romantický film nás seznámí s Agnes, vášnivou kuchařkou, které se během jednoho dne zhroutí svět. Přijde o svou milovanou práci a její přítel ji ke všemu pustí k vodě. Nezbývá než se vrátit domů k rodičům a smutek zahánět čím jiným, než vařením. Ze splínu Agnes pomůže až odvážný nápad – co takhle si otevřít vlastní restauraci? Na obzoru se navíc objevuje i naděje na novou lásku.

BEZ KALHOT
sobota 29.2. od 20:00

DRAMA / KOMEDIE

 
 

Režie: Steven Soderbergh
Hrají: Alex Pettyfer, Channing Tatum, Matthew McConaughey, Matt Bomer

Mike by rád začal prodávat svůj vlastní originální nábytek, prozatím se ale živí jako hvězda striptýzových barů. Jeho pompézní noční život plný úspěchu a davu nadšených divaček přiláká i mladíka Adama, který se chce od Mika naučit tančit tak skvěle jako on. V roli striptéra využil herec Channing Tatum vlastních zkušeností z dob, kdy si ještě nevydělával hraním, ale právě striptýzem.

 
 

Jak přijímat FilmBox
u televizních operátorů

Kanály FilmBox můžete sledovat u všech dobrých operátorů na satelitu, kabelu i IPTV. Vyberte si vašeho operátora pro detailnější nabídku:

Zde prosím vložte vaši adresu a vás kontakt

Informujte adresáta o tom, proč e-mail dostal a jak se ocitl ve vašem mailing listu

Nechcete již nadále odebírat tyto e-maily?
To nás mrzí.
Odhlásit se můžete zde